вул. Низова 3, м. Івано-Франківськ
Пн-Чт 12:00–00:00, Пт-Нд 12:00–02:00

Події

Проведіть у нас свій незабутній корпоратив!

Кожного разу, святкуючи якусь дату у кафе чиресторані: корпоратив, одруження, День народження - нам потрібно складати меню.Ми у лаунж-барі “KALE” добре знаємо, що для цього необхідно врахувати тастворили для вас невеликий перелік того, на що слід звернути увагу.

 

Так як свято Дня народження особливе істосується конкретної людини, то відсвяткувати потрібно так, щоб, у першучергу, догодити іменинникові. Готуючи програму для свята, не варто забувати іпро святковий стіл, особливу увагу слід звернути на вибір кожної страви. НаДень народження меню має бути в міру незвичайним, щоб запам'ятатися кожномугостю, тому креатив та різноманітність тільки вітається.

 

Цей процес складний, але творчий, тожпродумати його варто ретельно і заздалегідь. Це потрібно робити для гото, щобпід час свята на зіткнутися з тим, що половина гостей не доторкнулася до однієїз основних страв, а на кілька інших алергія у самого іменинника.

 

На вибір меню впливає багато факторів, якінеобхідно враховувати, щоб вечір пройшов вдало. Так, вибір місця, де будепроводитися святкування, дуже впливає на меню, тому радимо обрати заклад ізрізноманітною кухнею. Вибір меню також проводиться з урахуванням конкретнихпристрастей гостей, якщо про них відомо

 

Можливе використання різних форматів дляпроведення святкового вечора. Так, найбільш популярні такі варіанти, яктрадиційне застілля, “шведський стіл”, фуршет. Обирати формат варто виходячи зтого, як ви хочете провести вечір: за столом, чи з шоу-програмою та конкурсами. 

 

Формат проведення традиційного застіллявідомий всім і використовується найчастіше. До недавнього часу всі святавідзначали тільки в такому вигляді, і альтернатив йому не існувало, та заразнабули популярності і інші варіанти. Шведський стіл - гості сідають ваналогічному порядку, але замість порційних страв всі користуються системоюшведського столу, яка припала до смаку багатьом. Фуршет передбачається, якщонемає планів на тривале свято.

 

Також, незважаючи на те, що зараз вибірфруктів і овочів в супермаркетах не залежить від пори року, цей фактор все одноробить на меню для іменин свій вплив. Так, існують типово літні і типово зимовістрави. У певні місяці делікатесом може бути і молода картопля, тоді як в іншупору року її перебування на святковому столі викличе тільки здивування.

 

Також врахуйте такі нюанси, як вік гостей,наявність у них алергії та різні обмеження у харчуванні, як вегетаріанство.

 

З усіма цими нюансами та побажаннями ми,лаунж-барі “KALE” однозначно впораємось. У нас в меню є страви європейськоїкухні: супи, стейки, риба та м’ясо, бургери, салати, десерти, паста, закуски,також є українські страви. Тому, якщо ви вже мінімально уявляєте, як будевиглядати святкове меню на вашому Дні народження - звертайтесь до нас, мидопоможемо визначитися з рештою.

31 груд 2019 13:27

Завітайте до нас прямо зараз!